Život / Člověk / Lidi

15. června 2008 v 10:32 |  k zamysleni
Život je jak krabička cigaret. Její obsah je škodlivej, ale je škoda ji zahodit...
Na každém rohu číhá nebezpečí, život bez neprůstřelné vesty si už ani nedokážu představit.
Život je boj. Ale každá bitva jednou končí, ať už chceme, nebo ne.
Život - jedny veliké omalovánky, záleží na nás, jaké barvy použijeme!
Život je jako houpačka, nejen proto, že jednou jsi nahoře a jednou dole, ale hlavně proto, že potřebuješ někoho, kdo tě neustále rozhoupává... vždyť houpat se sám je nuda. Po čase tě to přestane bavit a budeš chtít s houpáním skončit...
Žít neznamená jít. Žít neznamená snít. Žít neznamená...nebo vlastně znamená...bojovat a věřit někomu/něčemu komu věřit můžeme, protože když se v někom spleteme znamená to, že jsme dobojovali.
Na světě je spousta lidí, kteří jsou jako VEČERNÍČEK - pokaždé přijdou s jinou pohádkou, která je natolik krásná a přesvědčivá, že ji můžeme poslouchat roky. Potom z ní ale vyrosteme a zjistíme, že to byla jenom pohádka a pravda je jiná.
Svět není zlej, akorát vychcanej...tak jím buď taky!
Kdyby tě zradil nejlepší přítel, věřil bys v přátelství? Kdyby jsi někoho miloval celým srdcem a on by tě opustil, věřil bys v lásku? Kdyby ti celý svět nerozuměl, věřil bys v porozumění? Kdybys viděl umírat nevinné lidi, věřil bys ve spravedlnost? Pokud by se ti toto všechno stalo, dokázal bys uvěřit, že to je život?
Smutek je součástí života asi jako kousek v puzzle - když jej vyloučíte, nikdy nebude obraz hotový.
V životě máme pouze 2 velká rozhodnutí: Buď anebo! Ale ať si vybereme kterékoli z nich, nikdy se nerozhodne tak, aby se nám dostavilo pouze dobré, neboť vždy tu bude něco nebo někdo, jemuž to ublíží. Ale je v tom i jedna nádherná věc, kterou je naše svobodná vůle kterou nám nikdy, nikdo a nic nemůže vzít, protože tu nosíme uvnitř a je pouze a pouze naše vlastní. A proto nemějte nikdy za zlé cizí, pro Vás špatná rozhodnutí!
Život je příliš krátký na rozčilování se nad malichernostmi - takže - LÍBEJ SE pomalu, SMĚJ SE šíleně, MILUJ upřímně a ODPOUŠTĚJ rychle
no ja chodim na jednu stranečQu tak neco z toho kopčíím!!clock
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama