Svedl mě můj učitel!

9. května 2008 v 18:05 | LeňušQa |  pribehy
Když mi bylo 15 let, přišel na naši školu nový učitel na češtinu. Rychle jsme si ho oblíbili, protože byl na rozdíl od ostatních mrzoutských učitelů v pohodě. Bylo mu 31, ale vypadal tak na 20 let. Hned jsme si padli do noty a často jsme spolu před hodinami i po nich vtipkovali. Bylo to příjemný, protože s ním každý chtěl být kámoš, ale on věnoval většinu pozornosti mně. Jednou v listopadu se mě zeptal, jestli bych mu po škole nepomohla opravit nějaké písemky.

Pořád jsme se smáli a povídali si, když najednou řekl: "Jestli nepřestaneš být tak roztomilá, budu ti muset dát pusu!" A pak to udělal! Byla jsem v šoku. Ani ne proto, že to byl můj učitel, ale proto, že byl čerstvě ženatý! Cítila jsem se opravdu divně. Jasně, spousta holek se zamilovává do svých učitelů, ale já jsem si nikdy nemyslela, že se to může stát mně a že on překročí tu hranici! Později mě odvezl domů a v autě mě pořád hladil po krku a po vlasech. Neumím ani popsat, jak jsem se cítila. Sice se mi líbil, ale na druhou stranu mi to bylo nepříjemný. Později večer mi ještě volal a vyprávěl mi všechny jeho osobní záležitosti, třeba jak se léčil z rakoviny nebo že jeho žena je maniodepresivní a hrubá. Řekl, že přemýšlí o rozvodu, abychom mohli být pořád spolu.

Potom mi začal posílat maily s vyznáním lásky. Psal mi různé vzkazy do sešitu s úkoly, jako například: "Dneska vypadáš úžasně!" Začal chodit na moje volejbalové zápasy - se svojí ženou! Byla jsem z toho hotová, ale jemu zřejmě dělalo dobře, že žárlím. Kluci v mém věku mi přišli hrozně nedospělí, bavili se o blbostech, ale s ním jsem mohla vést konverzaci na intelektuální úrovni, třeba o tom, co se děje ve světě, o historii... Brzy mě začal zvát k sobě domů, když měla jeho žena noční službu. Se svýma rodičema jsem měla vždycky blízký vztah a nikdy jsem jim nelhala, takže mě bez problému pustili ven, když jsem jim řekla, že jdu do kina nebo třeba ke kamarádce na návštěvu.

Nebylo kam utéct

U něj doma jsme se většinou jen koukali na televizi a povídali si. Ale jeden večer se mě snažil donutit, abych se ho dotýkala. Hrozně mě to vyděsilo. Nevydržela jsem to a řekla všechno své nejlepší kamarádce. Snažila se mi pomoct, ale chápu, že pro ni bylo těžké vynadat své kámošce, že je blázen.

Po té noci jsem se s ním mimo školu přestala bavit, protože mě to fakt vystrašilo. Ale vidět ho při hodinách byly strašný muka. Celou dobu jsem si čmárala na papír, abych se na něj nemusela dívat. Snažil se mě vytočit tématy slohových prací jako třeba "Co bych dělala, kdybych zjistila, že moje kamarádka provádí něco špatného?" Ale i když mě přiváděl k šílenství, nemohla jsem na něj přestat myslet.

"Vybral bych si tebe!"

Někdy v lednu jsem se dozvěděla, že je jeho žena těhotná. Byla jsem z toho tak mimo, že jsem ani nechtěla chodit do školy. Dítě se narodilo v srpnu a já jsem s ním celé léto nebyla v kontaktu. Ale po prázdninách mi znova začal psát zprávy a maily. Říkal, že jsem mu chyběla a že chce být se mnou. Ubíjelo mě číst to, protože jsem k němu pořád něco cítila. Nemohla jsem ho dostat z hlavy, tak jsem mu jednou v noci zavolala a zeptala se ho: "Kdyby tvoje žena neotěhotněla, rozhodl by ses pro ni, nebo pro mě?" A on odpověděl: "Určitě bych si vybral tebe!" To bylo to, co jsem tu noc potřebovala slyšet. Vydala jsem se k němu domů a přišla jsem s ním o panenství. Asi jsem se bála, že ho ztratím, proto jsem to udělala. Odešla jsem z jeho domu a cítila se hrozně. Pořád jsem si jen opakovala: "Co jsem to sakra provedla?!"

Pozitivní test

Od té doby jsme spolu spali pravidelně. Občas se zmínil, jaké by z toho mohly být problémy, kdyby se to někdo dozvěděl, ale nikdy mi přímo nepřikázal: "Nikomu to neříkej!" Zeptala jsem se ho, jestli bych neměla začít brát antikoncepci, ale on řekl, že ne. Slíbil mi, že bude používat kondomy, ale nikdy k tomu nedošlo. Věděla jsem, jak je nebezpečné mít nechráněný sex, ale nějak mě nenapadlo, že bych zrovna já mohla otěhotnět. Taková blbost. Pak jsem jela na vánoční prázdniny k příbuzným a tam se mi zpozdila menstruace a najednou jsem jedla mnohem víc než normálně. Koupila jsem si těhotenský test a ten byl pozitivní!

S pláčem jsem mu volala, abych mu řekla, co se stalo. Snažil se mě utěšit. Prohlásil, že dokud se nevrátím domů, nic se nevyřeší. Po mém návratu mi řekl: "Pokud chceš, aby všechno bylo jako předtím, měla bys jít na potrat. Samozřejmě to zaplatím." To jsem ale nechtěla. Sama jsem adoptovaná, a kdybych měla dítě, chtěla bych si ho buď nechat nebo ho dát k adopci. Nemohla jsem uvěřit tomu, jak necitelně se choval. Dítě by mu samozřejmě překáželo, protože by to byl důkaz našeho vztahu. Chtěl mě prostě dostat ze svýho života.

Příští víkend jsem šla k němu domů a oznámila mu, že půjdu na interrupci. Choval se, jako bych byla naprosto cizí člověk! Začala jsem hysterčit, utekla jsem z domu a pochodovala venku. Nakonec za mnou přišel a přinutil mě koukat na televizi, dokud se neuklidním. Pak mě poslal domů. V tu chvíli mi nejspíš přeskočilo. Doma jsem spolykala 32 prášků na spaní, které jsem zapila vodou. Když se podívám zpátky, myslím, že jsem se nechtěla doopravdy zabít. Chtěla jsem jen usnout, a zbavit se tak všech svých problémů. Než jsem ale usnula, došlo mi, že zabíjím nejen sebe, ale i svoje dítě. V té chvíli jsem si uvědomila, že nechci zemřít a že si chci svoje dítě nechat.

Šla jsem do koupelny a snažila se všechno vyzvracet. Pak jsem řekla mamce, co jsem udělala. Hned mě s tátou odvezli do nemocnice, kde mi udělali výplach žaludku. Cítila jsem se hrozně! Bála jsem se říct rodičům, co se stalo, ale bylo mi jasný, že někomu to říct musím. Nakonec jsem se svěřila mamince své nejlepší kamarádky. Byla v šoku z toho, že jsem těhotná a otcem je můj učitel. Oznámila to, a tím se všechno dostalo ven. Myslela jsem, že mu to konečně dojde a on řekne: "Omlouvám se, choval jsem se hrozně. O dítě se samozřejmě postarám." Ale nikdy to neudělal.

Odplata

Když jsem se vrátila z nemocnice, můj učitel byl zatčen. Navštívila jsem detektiva, který mi ukázal jeho výpověď, kde byla jen spousta lží. Podle něho jsem byla mentálně narušená a vyhrožovala jsem mu, že se zabiju, pokud se mnou nebude spát. Nikdy neměl rakovinu a jeho žena nebyla maniodepresivní. V té chvíli jsem pochopila, o co mu šlo. Byl to zvrácený člověk, který jen využíval své autority k tomu, aby mě dostal do postele. Co se mnou bude dál, ho nezajímalo, proto jsem se rozhodla ho zažalovat. Všechny maily a zamilované dopisy jsem použila jako důkazy proti němu. Nakonec byl odsouzen na pět let do vězení.

Moje dítě se narodilo o měsíc později. Přemýšlela jsem o adopci, protože jsem si nedokázala představit, jak se o dítě budu starat, ale moji rodiče mě překvapili. Hrozně mě podporovali, takže jsem si nakonec dítě nechala. Po tom všem jsem měla velké problémy začít znova někomu důvěřovat a ani jsem nikoho nechtěla. Ale teď mám naštěstí skvělého přítele, který je i fajn tátou pro mé dítě. Jsem na vysoký a plánuju stát se právničkou. Poznala jsem na vlastní kůži, jak důležité právo je, a doufám, že jednou budu moct pomáhat holkám, co se ocitnou v podobné situaci, jako jsem byla já.
P.S.asi je to megáá dluhéé ale stojí to za to
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Levnička (SB) Levnička (SB) | E-mail | Web | 9. května 2008 v 19:26 | Reagovat

kráásnej přííběh..až mě bolej oči z tohzo zažrání do obrazovky:D a jestli je to podle skutečnosti tak jakože drsnýý:)

2 Jirka Jirka | Web | 9. května 2008 v 22:25 | Reagovat

Týjo, máš goooood blog, hlavně ty články,,,,,,, jo a taky máš goooood desing...

3 Luc!šek Luc!šek | Web | 11. května 2008 v 13:08 | Reagovat

Jj, TaK jÁ sI tĚ jDu PřIdAt x) DoUfÁm, Že Si Mě TaKy PřIdÁš ... Papa x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama